

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 0.001 % |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 70 Ω |
| Length | 3.2 mm |
| Width | 2.4892 mm |
| Termination | SMD/SMT |
| Max Operating Temperature | 60 °C |
| Min Operating Temperature | -10 °C |
| Number of Pins | 4 |
| Composition(Kit Type) | Ceramic |
| Height | 787.4 µm |
| Packaging | Reel |
| Depth | 2.5 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 19.2 MHz |
| Frequency Stability | 10 ppm |
| Frequency Tolerance | 50 ppm |
| Load Capacitance | 10 pF |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 1 year ago) |
| Series Resistance | 70 Ω |
| Schedule B | 8541600025 |
| Operating Mode | Fundamental |
| Height - Seated (Max) | 0.8 mm |
| Drive Level | 1 µW |
Stock: 326
Distributors
pcbx
Unit Price$0.23767
Ext.Price$0.23767
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.23767 | $0.23767 |
| 10 | $0.19749 | $1.97490 |
| 25 | $0.19317 | $4.82925 |
| 50 | $0.18894 | $9.44700 |
| 100 | $0.16329 | $16.32900 |
| 300 | $0.15896 | $47.68800 |
| 500 | $0.15474 | $77.37000 |
| 1000 | $0.14363 | $143.63000 |
| 3000 | $0.13617 | $408.51000 |
| 5000 | $0.12910 | $645.50000 |
| 10000 | $0.12482 | $1248.20000 |
